Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> dodávky a montáže rozvodů vody

Dodávky a montáže rozvodů vody - ZTI

rozvody z oceli, mědi, plastů ( UPONOR, REHAU, Giacomini … ):

Rozvody vody v profesi ZTI nejsou v dnešní době záležitostí pouze pozinkované oceli, jak tomu bývalo dříve. Když se oprostíme od cenového kritéria, mělo být bráno v potaz zejména hledisko užitnosti a životnosti zařízení. Proto se v dnešní době využívá ve vyšší míře zejména rozvodů plastových a měděných. Toto platí ovšem pro bytovou výstavbu, kde jsou potrubí ve většině případů skrytá v konstrukcích. V průmyslových a technických objektech, kde jsou rozvody ve většině případů přístupné, je možnost použití pozinkovaných ocelových rozvodů stále aktuální. V případě požárních rozvodů je naopak i předepisováno pro zachování funkčnosti systému i v případě požáru.

rozvody kanalizace

Na rozvody vody navazují i rozvody kanalizace, které jsou další profesí, kterou se naše firma zabývá. Bývá to jedna z prvních profesí, se kterou je potřeba v rámci hrubé stavby počítat od začátku. Základní ležaté rozvody je ve většině případů potřeba uložit při zakládání stavby.

koncové elementy – zařizovací předměty všech typů

Vybavení koupelen či sociálních zařízení je v dnešní době záležitost velice individuální. Přispěla k tomu nabídka nepřeberného množství firem, a tím pádem vznikla obrovská škála možností.

Pro soukromé využití by se měla každá koupelna „šít“ na zakázku pro koncového uživatele, pro jeho potřeby a jeho pohodlí a ovšem i pro jeho finanční možnosti. Je vhodné před volbou navštívit pro inspiraci nějaké koupelnové studio, prostudovat časopisy o bydlení či navštívit nějakou odbornou výstavu, kde zákazník získá alespoň základní informace o možnostech, materiálech a designu.


V komerčních či průmyslových prostorách je většinou skladba zařizovacích předmětů dána volbou architekta a účelem, pro který má sloužit. Jiné jsou samozřejmě sociální zařízení u plaveckých bazénů a jiné ve výrobních halách. Všechny tyto systémy jsme schopni zajistit, dodat a namontovat.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, nebo máte nějaké další informace budeme velice rádi, když nás kontaktujete například pomocí tohoto formuláře.

Kontaktní formulář
  1. - povinný údaj
  2. - povinný údaj

Služby

Weblogo

Rychlý kontakt

SaS instalace, s.r.o.
Ing. Pavel Procházka

tel.: 257 912 248, 257 912 458
fax: 257 911 069
mobil: 602 274 917

e-mail: prochazka@sas-instalace.cz
web: www.sas-instalace.cz