Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> další služby

SaS instalace - další služby

solární systémy

Trendem posledních let je využití přírodních obnovitelných zdrojů tepla. Sluneční energie nám zajistí ohřev TUV po cca 70% ročního období. Solární systémy lze však i využít i jako částečnou podporu vytápěcích systémů. Přebytky energie v teplých měsících nám mohou zajistit například ohřev vody v bazénu. Pro tyto systémy musí být zajištěna vhodná osluněná plocha s vhodným sklonem a s orientací na jižní stranu, kde budou umístěny sluneční kolektory. Volba typu slunečních kolektorů je záležitostí objemu financí, které je zákazník ochoten do systému vložit. Nejvíce účinné kolektory jsou i logicky nejvíce finančně náročné na pořízení, ovšem na druhou stranu je u těchto zdrojů nejvyšší účinnost v získávání tepla a tím pádem i kratší doba návratnosti investované částky.

dodávky a montáže systému chlazení

Ve spolupráci s naší sesterskou firmou SaS klimatizace s.r.o. jsme schopni zajistit systémy chlazení jak pro průmyslové, tak i pro domácí využití. Moderní budovy se bez takové zařízení dnes neobejdou. Vhodný systém chlazení objektu zajistí vyšší komfort uživatelů objektu.

tlakové zkoušky trubních rozvodů

Součástí naší nabídky jsou i zkoušky potrubních rozvodů ve všech profesích, které realizujeme: vytápění, chlazení, voda, kanalizace, plyn, stlačený vzduch. Výsledkem je samozřejmě kromě vyzkoušeného a funkčního zařízení i příslušný protokol potřebný pro konečné předání díla a kolaudaci objektu.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, nebo máte nějaké další informace budeme velice rádi, když nás kontaktujete například pomocí tohoto formuláře.

Kontaktní formulář
  1. - povinný údaj
  2. - povinný údaj

Služby

Weblogo

Rychlý kontakt

SaS instalace, s.r.o.
Ing. Pavel Procházka

tel.: 257 912 248, 257 912 458
fax: 257 911 069
mobil: 602 274 917

e-mail: prochazka@sas-instalace.cz
web: www.sas-instalace.cz

SaS group