Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> dodávky a montáže topení

Dodávky a montáže ústředního topení

kotelny, samostatné zdroje tepla, výměníkové stanice, předávací stanice tepla

Typ zdroje tepla je většinou limitován lokalitou, v které se objekt nachází . K volbě jsou většinou následující možnosti:

V rozhodování je nutné přihlédnout v jakému systému bude zdroj sloužit. Jiné zdroje jsou vhodné pro průmyslové účely, jiné pro občanskou výstavbu, rodinné domy či například pro nárazové vytápění v rekreačních objektech.

ukázka strojvnyukazka kotelnyukázka kotelny 2


Spolupracujeme s mnoha dodavateli tepelných zdrojů jako například Junkers, Viessmann, Vailant, Hoval, Geminox, Dakon, Protherm, Atmos a s mnoha dalšími. Vždy se dá najít vhodné řešení ke spokojenosti zákazníka.

rozvody z oceli, mědi, plastů ( UPONOR, REHAU, Giacomini … )

Rozvody v profesi ÚT nejsou v dnešní době záležitostí pouze oceli, jak tomu bývalo dříve. Když se oprostíme od cenového kritéria, mělo být bráno v potaz zejména hledisko užitnosti a životnosti zařízení. Proto se v dnešní době využívá ve vyšší míře zejména rozvodů plastových a měděných. Toto platí ovšem pro bytovou výstavbu, kde jsou potrubí ve většině případů skrytá v konstrukcích. V průmyslových a technických objektech, kde jsou rozvody ve většině případů přístupné, je možnost použití ocelových rozvodů stále aktuální a na místě.

koncová zařízení – otopná tělesa, termostatické hlavice

V dnešní době designových prvků se nedá mluvit již pouze o klasickém provedení radiátorů. Vybírat se dá opravdu z nepřeberného množství typů , a to jak z materiálového, tak i z barevného a funkčního hlediska. Zde si zákazník či architekt může opravdu užít. Vždy by měl ovšem výsledek výběru směřovat k tomu, k čemu jsou otopná tělesa a jejich přídavné komponenty ( radiátorové ventily, regulační šroubení, termostatické hlavice … ) primárně určeny – k vytápění zadaného prostoru ke spokojenosti uživatele. Toto je i náš hlavní cíl, a k tomu i zákazníka vedeme. Zde spolupracujeme s mnoha dodavateli, např.: KORADO, MINIB, JAGA, Heimeier, Danfoss a mnoha dalšími.

podlahové topení

Systémy podlahového vytápění jsou v novostavbách velice využívány zejména pro jejich výhodu , kdy ve výsledném efektu nejsou „vidět“ žádná otopná tělesa, a přesto je dosaženo tepelné pohody. Ukázka montáže podlahového topeníTo je docíleno tím, že jako otopnou plochu využijeme celou podlahovou plochu místnosti. K této volbě by měl člověk přistoupit až po zvážení možnosti, že ne každému vytápěné podlahy vyhovují. Určitá skupina lidí má problémy s tím, že jím poté mohou otékat dolní končetiny. I když je to ovšem velmi malá skupina lidí, tak nám připadá seriózní na to upozornit. Jelikož je teplota vody otopné vody pro podlahové systémy nižší oproti klasickému vytápění pomocí otopných těles, je vhodné mít takový druh vytápění napojený na zdroj, který je využitelný při nižších teplotách a přesto dosahuje vysoké účinnosti. Jedná se zejména o tepelná čerpadla či kondenzační kotle.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, nebo máte nějaké další informace budeme velice rádi, když nás kontaktujete například pomocí tohoto formuláře.

Kontaktní formulář
  1. - povinný údaj
  2. - povinný údaj

Služby

Weblogo

Rychlý kontakt

SaS instalace, s.r.o.
Ing. Pavel Procházka

tel.: 257 912 248, 257 912 458
fax: 257 911 069
mobil: 602 274 917

e-mail: prochazka@sas-instalace.cz
web: www.sas-instalace.cz

Vybrané reference

Národní divadlo - Praha

Refrence sas-instalace - Národní divadlo, Praha

Montáž systému ústředního topení pro salonky VIP.

Areál firmy KAUTEX

Reference sas-instalace - areál firmy kautex

Montáž rozvodů technologického chlazení a stlačeného vzduchu.

SaS group