Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> o firmě

SaS instalace, s.r.o.

Vznik a historie firmy SaS instalace

Sídlo firmy SaS instalaceSaS instalace, s.r.o. se sídlem v Praze Radotíně byla založena roku 1997 jako dceřinná společnost firmy SaS vzduchotechnika s.r.o.

V následujících letech se společnost etablovala na tuzemském trhu s působností po celé republice. Zabýváme se dodávkou a montáží technologických celků v profesích ÚT (ústřední topení), ZTI ( zdravotně-technické instalace ) – rozvody vody, kanalizace, plynu, stlačeného vzduchu a systému chlazení.


Školení technici

Zaměstnanci firmy pravidelně absolvují veškeré nutné zkoušky zajišťující jejich profesní růst. Jedná se zejména o pravidelné zkoušky v oblasti sváření kovů ( ocel, měď ) i plastů, a to jak pro profesi topení-chlazení, tak i pro rozvody plynu. Samozřejmostí jsou i periodicky se opakující zkoušky z bezpečnosti práce či školení řidičů.

Technické vybavení

Společnost disponuje nejmodernější výrobní technologií a při montáži používá systémy a nástroje odpovídající novým požadavkům na profesi. Na elektro nářadí jsou prováděny pravidelné revize zajišťující bezpečnou práci na pracovištích.

SaS group

Založením dalších společností vzniklo z původně úzce specializované firmy, volné sdružení S&S group s ryze českým kapitálem a se schopností realizovat komplexní dodávky technologií do investičních celků.

V rámci našeho sdružení S&S group, jsme schopni nabídnout a zrealizovat tyto služby:

O firmě

Weblogo

SaS group

Rychlý kontakt

SaS instalace, s.r.o.
Ing. Pavel Procházka

tel.: 257 912 248, 257 912 458
fax: 257 911 069
mobil: 602 274 917

e-mail: prochazka@sas-instalace.cz
web: www.sas-instalace.cz